Gyermeknap a Miklós téren

2018.05.25 09:00

Idén több helyszínen zajlott a Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthon diákjai számára rendezett gyermeknap. Egy csapat (esőkabátokkal felszerelkezve) hajókázni indult. A többiek gyönyörű napsütésben sétáltak a Margitszigetre, ahol a NAWA (Amerikai Hölgyklub) által szervezett programokon vettek részt.

Délután a tantermekben kézműves foglalkozás folyt, később pedig a díszterem mozivá alakult, ahol a Ferdinánd, a bika című mesefilmet tekinthették meg. Az igazi mozihangulat megteremtéséhez nagymértékben hozzájárult a frissen pattogtatott kukorica.

A hét végén állatkerti kirándulással folytatódott a program.

Ezúton is köszönjük a NAWA Hölgyklub és a pedagógusok munkáját, amivel idén is feledhetetlenné varázsolták a gyermeknapot.